Trzęsacz

Trzęsacz jest małą wsią w gminie Rewal. Wsią wyjątkową ze względu na ciszę i spokój, zgrabnie połączoną z atrakcjami dla aktywnych.

Warto odwiedzić tą uroczą miejscowość – okolica jest magiczna, dzięki czemu czujemy się jak w bajce. Dodatkowo tego dostajemy świetne propozycje na spędzenie czasu – warto zwiedzić na przykład ruiny kościółka na klifie, a swoje pociechy zabrać na tor dla quadów. Chociaż nikt nie broni tym starszym również skorzystać… 🙂

Gdy cztery kółka nie dostarczą nam dość adrenaliny, możemy spróbować oderwać się od ziemi i oszukać grawitację. Pozwoli nam na to stanowisko dla paralotni – fascynaci tego sportu będą dosłownie w 7 niebie!

Ciężko będzie nie wspomnieć o tym, co Trzęsacz ma w sobie najlepszego. Oaza spokoju, tak można nazwać ową wieś. Jej największą zaletą jest fakt, że prawie nic nie zakłóca nam wypoczynku, co w połączeniu ze świeżym, nadmorskim powietrzem i przepięknymi okolicami pozwoli nam w spokoju zregenerować siły. Do tego mamy pod ręką jeden z najpopularniejszych zabytków całego rewalskiego wybrzeża!